Craiova meniu:

Universitatea Craiova .eu - Fotbal Universitatea Craiova din Ploiesti

Universitatea Craiova ajunge pe locul secund in Liga 123-10: Universitatea Craiova ajunge pe locul secund in Liga 1
Universitatea Craiova a obtinut a patra victorie consecutiva in Liga 1, dupa 1-0 in deplasare cu Chindia Targoviste. Internationalul Andrei Ivan a marcat unicul gol al meciului, in minutul 73, cu o lovitura de cap, dupa ce portarul advers Catalin Cab ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova
Stiri din Ploiesti - Stiri din Rom�nia

Nu a fost penalty!25-05: Nu a fost penalty!
ANALIZĂ MARIUS AVRAM | Cum se judecă faza penalty-ului acordat greșit la finala Cupei României
Fapte: În minutul 17, Albert Stahl, jucător al Astrei, după o serie de driblinguri, este faultat de Marius Constantin, la marginea suprafețe ... [ continuare ]

Luarăm Cupa OPT!23-05: Luarăm Cupa OPT!
Universitatea Craiova a câștigat cupa cu numărul OPT! ... [ continuare ]

Bilete la finala Cupei României20-05: Bilete la finala Cupei României
FRF a pus în vânzare bilete la finala Cupei României. Acestea costă 60 de lei și pot fi rezervate și apoi achiziționate de la adresa bilete.frf.ro

Regulile privind vânzarea biletelor, conform frf.ro:
Biletele se vând e ... [ continuare ]

Spectatori pe stadion în Cupa României la finală ?07-05: Spectatori pe stadion în Cupa României la finală ?
Planul Federației, care a înaintat deja oficial propunerea, este ca arena „Ilie Oană” să fie deschisă publicului, în data de 22 mai, în proporție de 50%.

„Federația Română de Fotbal confirmă faptul că a înaintat Co ... [ continuare ]

Finala Cupei Romaniei va avea loc la Ploiești30-04: Finala Cupei Romaniei va avea loc la Ploiești
FRF a anuntat locul si data finalei Cupei Romaniei din acest an. Comitetul Executiv al FRF a validat în ședința din 29 aprilie propunerea ca finala Cupei României din acest sezon să se dispute pe stadionul ”Ilie Oană” din Ploiești.
... [ continuare ]

Nonchindie la Ploiesti09-11: Nonchindie la Ploiesti
In etapa a 16-a, la Ploiesti se intalnesc Chindia Targoviste si Universitatea Craiova. Oltenii domina in prima repriza, dar au o singura mare ocazie, in minutul 21, cand Bancu trimite cu capul pe langa poarta din pozitie extrem de favorabila. De part ... [ continuare ]