Craiova meniu:

Universitatea Craiova .eu - Fotbal Universitatea Craiova din Botosani

CFR Cluj s-a impus la Botoșani și a cucerit titlul de campioană18-05: CFR Cluj s-a impus la Botoșani și a cucerit titlul de campioană
CFR Cluj este fosta și totodată noua campioană a României. Aceasta s-a impus la limită, scor 1-0, în deplasare, în fața formației FC Botoșani și și-a asigurat titlul cu o etapă înainte de finalul play-off-ului Ligii 1. Golul care a făc ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri sport diverse
Stiri din Botosani - Stiri din Rom�nia

FC Botosani - Universitatea Craiova 1-1. Oltenii calca iar stramb in lupta pentru titlu22-04: FC Botosani - Universitatea Craiova 1-1. Oltenii calca iar stramb in lupta pentru titlu
Ultima clasata din playoff a tinut-o in sah pe Universitatea Craiova, una dintre cele trei echipe care lupta pentru titlul actualului sezon de Liga 1.

Albanezul Fili a deschis scorul in minutul 11 dupa o patrundere in careu si un sut ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova

Craiova completeaza tabloul sferturilor in Cupa Romaniei11-02: Craiova completeaza tabloul sferturilor in Cupa Romaniei
Universitatea Craiova s-a calificat, joi seara, in sferturile de finala in Cupa Romaniei dupa o victorie la limita contra celor de la FC Botosani, scor 1-0. Unicul gol al meciului disputat intr-un décor de iarna, cu ninsoare si teren acoperit de zap ... [ continuare ]

FC Botoşani - Universitatea Craiova în Cupa României12-01: FC Botoşani - Universitatea Craiova în Cupa României
Programul complet al meciurilor din optimile de finala, faza care se va disputa 9, 10 si 11 februarie:

"U" Cluj - UTA Arad
Gaz Metan Mediaş - Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Turris Oltul-Turnu Măgurele - Dunărea Călăra ... [ continuare ]

FC Botosani - Craiova 0-0. Primul egal al Craiovei22-11: FC Botosani - Craiova 0-0. Primul egal al Craiovei
Nimic la nimic intre FC Botosani si Universitatea Craiova in meciul disputat, sambata seara, in etapa a 11-a din Liga 1. O partida cu numeroase ocazii de ambele parti, dar niciuna dintre echipe n-a avut precizia de a marca.

In minutul ... [ continuare ]

Botosani 00727-11: Botosani 007
Universitatea Craiova are un bilant negru maxim la Botosani, 0 victorii, 0 egaluri si 7 infrangeri! Si luni seara Craiova a pierdut iar la Botosani, nereusind pana in prezent sa castige vreodata vreun punct in nordul Moldovei. Doua goluri frumoase au ... [ continuare ]